SWM12-9-EH-P5
RoHS
制造商零件编号:
SWM12-9-EH-P5
商品编码:
SWM12-9-EH-P5
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Active
0°C ~ 40°C
Medical
2.17" L x 0.98" W x 1.44" H (55.0mm x 25.0mm x 36.7mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, TUV, UL
Wall Mount (Class II)
12 W
Europe
Positive Center
9V
1.33A
CEE 7/16
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
C22.2 No. 60601-1; 55024; 55032 Class B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
100mW (Max)