SWI12-24-N-P5R
RoHS
制造商零件编号:
SWI12-24-N-P5R
商品编码:
SWI12-24-N-P5R
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.83" L x 1.34" W x 1.65" H (72.0mm x 34.0mm x 42.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CB Scheme, CSA, FCC, IEC, PSE, UL
Wall Mount (Class II)
12 W
North America
Positive Center
24V
500mA
NEMA 1-15P
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
75mW (Max)