SMI6B-12-V-P6
RoHS
制造商零件编号:
SMI6B-12-V-P6
商品编码:
SMI6B-12-V-P6
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
1.85" L x 1.36" W x 1.04" H (47.0mm x 34.5mm x 26.4mm)
60.2" (1.53m)
90 ~ 264 VAC
Wall Mount (Class II)
6 W
International
Positive Center
12V
500mA
Multi-Blade (Included)
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
75mW (Max)