SWI6-12-E-P5
RoHS
制造商零件编号:
SWI6-12-E-P5
商品编码:
SWI6-12-E-P5
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.05" L x 1.10" W x 2.36" H (52.0mm x 28.0mm x 60.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CB Scheme, EN, IEC
Wall Mount (Class II)
7.2 W
Europe
Positive Center
12V
600mA
CEE 7/16
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI
55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
100mW (Max)