SMI10-5-K-I38
RoHS
制造商零件编号:
SMI10-5-K-I38
商品编码:
SMI10-5-K-I38
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.40" L x 1.50" W x 1.15" H (61.0mm x 38.0mm x 29.2mm)
90 ~ 264 VAC
Multi-Blade (Sold Separately)
CB Scheme, CCC, CSA, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Wall Mount (Class II)
10 W
International
5V
2A
Multi-Blade
USB A Receptacle
Level VI, CoC Tier 2
C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
75mW (Max)