SMI12-12-KB-CUB
RoHS
制造商零件编号:
SMI12-12-KB-CUB
商品编码:
SMI12-12-KB-CUB
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
-10°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.72" L x 1.25" W x 1.87" H (69.0mm x 31.8mm x 47.5mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Multi-Blade (Sold Separately)
CE, cULus, FCC, PSE, RCM
Wall Mount (Class II)
12 W
International
12V
1A
Multi-Blade
USB C Receptacle
Level VI, CoC Tier 2
75mW (Max)