SDI200G-56-U-P51
RoHS
制造商零件编号:
SDI200G-56-U-P51
商品编码:
SDI200G-56-U-P51
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 202W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
6.34" L x 2.13" W x 1.31" H (161.0mm x 54.2mm x 33.2mm)
59" (1.50m)
100 ~ 240 VAC
Cord (Sold Separately)
EN, FCC, PSE, UL
Desktop (Class I)
202 W
International
56V
3.6A
IEC 320-C14
Power DIN, 4 Pin
Level VI
55024; 55032 Class B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
210mW (Max)