SDM65-12-U-P6
RoHS
制造商零件编号:
SDM65-12-U-P6
商品编码:
SDM65-12-U-P6
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Active
0°C ~ 40°C
Medical
4.69" L x 2.36" W x 1.42" H (119.0mm x 60.0mm x 36.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Desktop (Class I)
60 W
International
Positive Center
12V
5A
IEC 320-C14
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI
C22.2 No. 60601-1; 55011 Class B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
210mW (Max)