SDI65-12-U-P5R
RoHS
制造商零件编号:
SDI65-12-U-P5R
商品编码:
SDI65-12-U-P5R
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Desktop (Class I)
60 W
International
Positive Center
12V
5A
IEC 320-C14
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
210mW (Max)