SWM30-24-EV-P5
RoHS
制造商零件编号:
SWM30-24-EV-P5
商品编码:
SWM30-24-EV-P5
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
Active
0°C ~ 40°C
Medical
2.99" L x 1.69" W x 1.16" H (75.9mm x 42.9mm x 29.5mm)
47.2" (1.20m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, UL
Wall Mount (Class II)
36 W
Europe
Positive Center
24V
1.5A
CEE 7/16
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
C22.2 No. 60601-1; 55024; 55032 Class B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
75mW (Max)