SWI12-12-N-SC
RoHS
制造商零件编号:
SWI12-12-N-SC
商品编码:
SWI12-12-N-SC
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
3.86" L x 1.93" W x 1.28" H (98.0mm x 49.0mm x 32.5mm)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CB Scheme, CSA, IEC, UL
Wall Mount (Class II)
12 W
North America
12V
1A
NEMA 1-15P
Screw Terminal
Level VI
C22.2 No. 60950-1; 60950-1
100mW (Max)