DA10-050US-M
RoHS
制造商零件编号:
DA10-050US-M
商品编码:
DA10-050US-M
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Active
-10°C ~ 40°C
ITE (Commercial), Medical
2.36" L x 1.10" W x 1.99" H (60.0mm x 28.0mm x 50.6mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
Wall Mount (Class II)
10 W
North America
Positive Center
5V
2A
NEMA 1-15P
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.5mm