SWI24-24-E-P5
RoHS
制造商零件编号:
SWI24-24-E-P5
商品编码:
SWI24-24-E-P5
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.83" L x 1.34" W x 2.76" H (72.0mm x 34.0mm x 70.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CB Scheme, EN, IEC
Wall Mount (Class II)
24 W
Europe
Positive Center
24V
1A
CEE 7/16
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
100mW (Max)