SWI18-12-N-P5
RoHS
制造商零件编号:
SWI18-12-N-P5
商品编码:
SWI18-12-N-P5
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CB Scheme, CCC, CSA, FCC, IEC, PSE, UL
Wall Mount (Class II)
18 W
North America
Positive Center
12V
1.6A
NEMA 1-15P
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI
C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
100mW (Max)