SWI12-12-E-P5
RoHS
制造商零件编号:
SWI12-12-E-P5
商品编码:
SWI12-12-E-P5
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.83" L x 1.34" W x 2.38" H (72.0mm x 34.0mm x 60.5mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CB Scheme, EN, IEC
Wall Mount (Class II)
12 W
Europe
Positive Center
12V
1A
CEE 7/16
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
75mW (Max)