SWI6-3.3-N-P6
RoHS
制造商零件编号:
SWI6-3.3-N-P6
商品编码:
SWI6-3.3-N-P6
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3.3V 5W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Wall Mount (Class II)
5 W
North America
Positive Center
3.3V
1.5A
NEMA 1-15P
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI
C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
100mW (Max)