SWI10B-5-EB-I38
RoHS
制造商零件编号:
SWI10B-5-EB-I38
商品编码:
SWI10B-5-EB-I38
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.70" L x 0.89" W x 1.42" H (68.7mm x 22.5mm x 36.0mm)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CE
Wall Mount (Class II)
10 W
Europe
5V
2A
CEE 7/16
USB A Receptacle
Level VI
75mW (Max)