SWI10B-5-NB-MUB
RoHS
制造商零件编号:
SWI10B-5-NB-MUB
商品编码:
SWI10B-5-NB-MUB
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.48" L x 0.89" W x 1.61" H (63.1mm x 22.5mm x 41.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
cULus, FCC
Wall Mount (Class II)
10 W
North America
5V
2A
NEMA 1-15P
USB Micro
Level VI
75mW (Max)