SWI5-12-NW-P5
RoHS
制造商零件编号:
SWI5-12-NW-P5
商品编码:
SWI5-12-NW-P5
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.62" L x 1.00" W x 2.02" H (66.5mm x 25.4mm x 51.3mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
cUL, cULus, FCC, PSE
Wall Mount (Class II)
6 W
North America
Positive Center
12V
500mA
NEMA 1-15P
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI
75mW