SDM120-12-U-P5
RoHS
制造商零件编号:
SDM120-12-U-P5
商品编码:
SDM120-12-U-P5
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 110W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
0°C ~ 40°C
Medical
5.39" L x 2.32" W x 1.34" H (137.0mm x 59.0mm x 34.0mm)
47.2" (1.20m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
CE, cULus, FCC, TUV
Desktop (Class I)
110 W
International
Positive Center
12V
9.16A
IEC 320-C14
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI
210mW (Max)