ETMA150400UD-P5P-IC
RoHS
制造商零件编号:
ETMA150400UD-P5P-IC
商品编码:
ETMA150400UD-P5P-IC
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Not For New Designs
0°C ~ 40°C
Medical
5.20" L x 2.28" W x 1.20" H (132.0mm x 58.0mm x 30.5mm)
48" (1.22m)
90 ~ 264 VAC
Cord (Sold Separately)
EN, FCC, SIQ, TUV, UL
Desktop (Class II)
60 W
International
Positive Center
15V
4A
IEC 320-C8
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level V
55011 Class B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61010-1
300mW (Max)