EMMA120250-P5P-IC
RoHS
制造商零件编号:
EMMA120250-P5P-IC
商品编码:
EMMA120250-P5P-IC
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Not For New Designs
0°C ~ 40°C
Medical
4.28" L x 2.44" W x 1.45" H (108.7mm x 62.0mm x 36.7mm)
70.9" (1.80m)
90 ~ 264 VAC
Multi-Blade (Included)
EN, FCC, SIQ, TUV, UL
Wall Mount (Class II)
30 W
International
Positive Center
12V
2.5A
Multi-Blade
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level V
55011 Class B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61010-1
300mW (Max)