SMI36-24-V-P5
RoHS
制造商零件编号:
SMI36-24-V-P5
商品编码:
SMI36-24-V-P5
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
3.10" L x 1.34" W x 2.60" H (78.5mm x 34.0mm x 66.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Wall Mount (Class II)
36 W
International
Positive Center
24V
1.5A
Multi-Blade
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
C22.2 No. 60950-1; 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
100mW (Max)