SDM36-12-UC-P6R
RoHS
制造商零件编号:
SDM36-12-UC-P6R
商品编码:
SDM36-12-UC-P6R
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial), Medical
3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Cord
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Desktop (Class I)
36 W
North America
Positive Center
12V
3A
IEC 320-C14
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI
C22.2 No. 60601-1; 55011 Class B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
100mW (Max)