SWI25-24-N-P5
RoHS
制造商零件编号:
SWI25-24-N-P5
商品编码:
SWI25-24-N-P5
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 25W
Active
-20°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.80" L x 1.30" W x 1.91" H (71.0mm x 33.0mm x 48.4mm)
70.9" (1.80m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
EN, FCC, UL
Wall Mount (Class II)
25 W
North America
Positive Center
24V
1.05A
NEMA 1-15P
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI
55011 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 62368-1
75mW (Max)