SWI10B-5-NB-I38
RoHS
制造商零件编号:
SWI10B-5-NB-I38
商品编码:
SWI10B-5-NB-I38
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
2.67" L x 0.90" W x 1.43" H (67.7mm x 22.8mm x 36.3mm)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
cULus, FCC
Wall Mount (Class II)
10 W
North America
5V
2A
NEMA 1-15P
USB A Receptacle
Level VI
75mW (Max)