SWI5-12-N-P5
RoHS
制造商零件编号:
SWI5-12-N-P5
商品编码:
SWI5-12-N-P5
制造商/品牌:
CUI Inc.
零件描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
产品类别 :
AC DC Desktop, Wall Adapters
Active
0°C ~ 40°C
ITE (Commercial)
0.89" L x 1.42" W x 1.88" H (22.6mm x 36.0mm x 47.7mm)
59" (1.50m)
90 ~ 264 VAC
Fixed Blade
CSA, FCC, PSE, UL
Wall Mount (Class II)
6 W
North America
Positive Center
12V
500mA
NEMA 1-15P
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Level VI, CoC Tier 2
C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
75mW (Max)