EKZN630ELL331MJ25S
RoHS
制造商零件编号:
EKZN630ELL331MJ25S
商品编码:
EKZN630ELL331MJ25S
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
产品类别 :
Aluminum Electrolytic Capacitors
Active
330 µF
±20%
63 V
-40°C ~ 105°C
General Purpose
Through Hole
Radial, Can
0.394" Dia (10.00mm)
1.043" (26.50mm)
0.197" (5.00mm)
37 mOhms
10000 Hrs @ 105°C
995 mA @ 120 Hz
1.99 A @ 100 kHz