EMVE101ARA101MKE0S
RoHS
制造商零件编号:
EMVE101ARA101MKE0S
商品编码:
EMVE101ARA101MKE0S
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
产品类别 :
Aluminum Electrolytic Capacitors
Active
100 µF
±20%
100 V
-40°C ~ 105°C
General Purpose
Surface Mount
Radial, Can - SMD
0.492" Dia (12.50mm)
0.531" (13.50mm)
2000 Hrs @ 105°C
380 mA @ 120 Hz
0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)