EMZR350ADA561MJA0G
RoHS
制造商零件编号:
EMZR350ADA561MJA0G
商品编码:
EMZR350ADA561MJA0G
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD
产品类别 :
Aluminum Electrolytic Capacitors
Active
560 µF
±20%
35 V
-55°C ~ 105°C
AEC-Q200
Automotive
Surface Mount
Radial, Can - SMD
0.394" Dia (10.00mm)
0.406" (10.30mm)
60mOhm @ 100kHz
2000 Hrs @ 105°C
595 mA @ 120 Hz
1.19 A @ 100 kHz
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)