EMZR500ADA221MHA0G
RoHS
制造商零件编号:
EMZR500ADA221MHA0G
商品编码:
EMZR500ADA221MHA0G
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
产品类别 :
Aluminum Electrolytic Capacitors
Active
220 µF
±20%
50 V
-55°C ~ 105°C
AEC-Q200
Automotive
Surface Mount
Radial, Can - SMD
0.315" Dia (8.00mm)
0.406" (10.30mm)
180mOhm @ 100kHz
2000 Hrs @ 105°C
335 mA @ 120 Hz
670 mA @ 100 kHz
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)