EMZA250ADA101MF80G
RoHS
制造商零件编号:
EMZA250ADA101MF80G
商品编码:
EMZA250ADA101MF80G
制造商/品牌:
United Chemi-Con
零件描述:
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
产品类别 :
Aluminum Electrolytic Capacitors
Active
100 µF
±20%
25 V
-55°C ~ 105°C
AEC-Q200
Automotive
Surface Mount
Radial, Can - SMD
0.248" Dia (6.30mm)
0.315" (8.00mm)
340 mOhms
2000 Hrs @ 105°C
112 mA @ 120 Hz
280 mA @ 100 kHz
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)