MAH450US48
RoHS
制造商零件编号:
MAH450US48
商品编码:
MAH450US48
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 319W
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Chassis Mount
5.00" L x 3.00" W x 1.58" H (127.0mm x 76.2mm x 40.1mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, FCC
319W (451W Forced Air)
1
4 kV
48V
94%
60601-1; 60950-1; 62368-1
6.65 A