MAH450US24
RoHS
制造商零件编号:
MAH450US24
商品编码:
MAH450US24
制造商/品牌:
P-DUKE Technology, Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 319W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial), Medical
Chassis Mount
5.00" L x 3.00" W x 1.58" H (127.0mm x 76.2mm x 40.1mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, FCC
319W (450W Forced Air)
1
4 kV
24V
93%
60601-1; 60950-1; 62368-1
13.3 A