MAF150US24B
RoHS
制造商零件编号:
MAF150US24B
商品编码:
MAF150US24B
制造商/品牌:
P-DUKE Technology, Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 110W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-25°C ~ 85°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial), Medical
Chassis Mount
4.00" L x 2.00" W x 1.16" H (101.6mm x 50.8mm x 29.5mm)
Open Frame
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, FCC
110W (150W Forced Air)
1
4 kV
24V
92%
60601-1; 60950-1
4.59 A