MAD65US48D
RoHS
制造商零件编号:
MAD65US48D
商品编码:
MAD65US48D
制造商/品牌:
P-DUKE Technology, Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 48V 65W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial), Medical
Chassis Mount
3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 23.9mm)
Open Frame
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, FCC
65W
1
4 kV
48V
93%
60601-1; 60950-1; 62368-1
1.36 A