MSC15US24B
RoHS
制造商零件编号:
MSC15US24B
商品编码:
MSC15US24B
制造商/品牌:
P-DUKE Technology, Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 15W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial), Medical
Chassis Mount
2.82" L x 1.14" W x 0.82" H (71.6mm x 29.0mm x 20.8mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, FCC
15W
1
4 kV
24V
88%
60601-1; 60950-1; 62368-1
625 mA