MAD30US05B
RoHS
制造商零件编号:
MAD30US05B
商品编码:
MAD30US05B
制造商/品牌:
P-DUKE Technology, Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 5V 30W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial), Medical
Chassis Mount
3.34" L x 1.36" W x 0.77" H (84.8mm x 34.5mm x 19.6mm)
Open Frame
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, FCC
30W
1
4 kV
5V
87%
60601-1; 60950-1; 62368-1
6 A