MAD30US24B
RoHS
制造商零件编号:
MAD30US24B
商品编码:
MAD30US24B
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 30W
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Chassis Mount
3.34" L x 1.36" W x 0.77" H (84.8mm x 34.5mm x 19.6mm)
Open Frame
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, FCC
30W
1
4 kV
24V
89.5%
60601-1; 60950-1; 62368-1
1.25 A