TPP 450-124B-M
RoHS
制造商零件编号:
TPP 450-124B-M
商品编码:
TPP 450-124B-M
制造商/品牌:
Traco Power
零件描述:
AC/DC CONVERTER 24V 450W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 80°C (With Derating)
Adjustable Output, PFC, Standby Output, Remote On/Off, Universal Input
ITE (Commercial), Medical
Chassis Mount
5.83" L x 3.15" W x 1.60" H (148.1mm x 80.0mm x 40.6mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus
450W
1
4 kV
24V
93%
60601-1; 62368-1
18.75 A